Pár jednoduchých kroků a o bazén se už přes zimu bát nemusíte

https://eshop.techneco.eu/clanek-Zazimovani-bazenu-strucny-navod https://eshop.techneco.eu/clanek-Zazimovani-bazenu-strucny-navod https://eshop.techneco.eu/clanek-Zazimovani-bazenu-strucny-navod https://eshop.techneco.eu/clanek-Zazimovani-bazenu-strucny-navod https://eshop.techneco.eu/clanek-Zazimovani-bazenu-strucny-navod https://eshop.techneco.eu/clanek-Zazimovani-bazenu-strucny-navod https://eshop.techneco.eu/clanek-Zazimovani-bazenu-strucny-navod https://eshop.techneco.eu/clanek-Zazimovani-bazenu-strucny-navod https://eshop.techneco.eu/clanek-Zazimovani-bazenu-strucny-navod https://eshop.techneco.eu/clanek-Zazimovani-bazenu-strucny-navod https://eshop.techneco.eu/clanek-Zazimovani-bazenu-strucny-navod https://eshop.techneco.eu/clanek-Zazimovani-bazenu-strucny-navod https://eshop.techneco.eu/clanek-Zazimovani-bazenu-strucny-navod https://eshop.techneco.eu/clanek-Zazimovani-bazenu-strucny-navod https://eshop.techneco.eu/clanek-Zazimovani-bazenu-strucny-navod https://eshop.techneco.eu/clanek-Zazimovani-bazenu-strucny-navod

Po skončení letní sezóny nebudete místo určené ke koupání nějakou dobu používat a musíte ho na dobu nečinnosti připravit. Kvůli chladnému a mrazivému počasí ho ovšem nemusíte celé vypouštět, jak se mnozí domnívají. Je i jiné řešení. Nejdříve však zjistěte stav vody v něm. Postupujte stejně jako během koupací sezóny. Odstraňte všechny předměty a pevné nečistoty z vody a zjistěte, zda je přítomna dostatečná koncentrace Cl nebo jiných látek, které k úpravě vody používáte. Není-li koncentrace dostatečná nebo shledáváte vodu zakalenou, použijte pro zlepšení kvality vody přípravky, které k tomu běžně používáte.

Vyzkoušejte speciální přípravky i příslušenství

Pokud je voda bez vad a nečistot, následuje už samotná příprava bazénu na zimu . Nutné je odpustit určitou část vody, nejlépe až k místu napojení filtrace. Poté je nezbytné do vody přidat speciální přípravek tzv. Zazimovač. Pro jeho správný účinek přesně dbejte na pokyny k použití. V této chvíli můžete do vody položit několik částečně naplněných plastových láhví či speciální plováky. Ty při zamrzání vody zabrání jejímu úplnému zamrznutí a nedojde tak k poškození stěn. Poté ještě následuje zakrytí speciální krycí plachtou. A pozor, zapomenout nesmíte na veškeré příslušenství, které jste přes léto používali, to pečlivě vyčistěte a uskladněte. Nyní je hotovo a vše je připraveno pro následující letní sezónu a vám nezbývá nic jiného, než se těšit.

Pár jednoduchých kroků a o bazén se už přes zimu bát nemusíte
4.5 (90%)2